fbpx

Do darmowej dostawy zostało: 249 zł

Poniższa nazwa oraz zdjęcie produktu są zastrzeżonym znakiem towarowym producenta. Użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych i porównawczych oraz dla nakreślenia linii zapachowej naszych perfum.

150 MADE FOR WOMEN by Bruno Banani

To kolejna kwiatowo-owocowa propozycja inspirowana tą marką. Zapach stworzony w 2011 roku przeznaczony dla kobiet młodych, które są otwarte na stojący przed nimi świat i uwielbiają się bawić.
Perfumy MADE FOR WOMEN otwierają się herbaciano-jeżynowym aromatem, który powoli przechodzi w słodki, owocowy i kwiatowy powiew łączący brzoskwinię, porzeczkę oraz fiołki i irysy. Wszystko jest zakończone niepowtarzalnym zapachem maliny, która idealnie spaja się wraz z nutami wodno – bursztynowymi tworząc wokół Ciebie świeżą powłokę.
Inspirowane perfumy Bruno Banani pomoże Ci wyeksponować twoją pewność siebie, radość, którą czerpiesz z życia i niesamowitą energię. W E-Madeleine dokładamy wszelkich starań, aby nasze inspiracje trafiły w Państwa gust i jedną z nich są właśnie perfumy MADE FOR WOMEN, które przywodzą na myśl pozytywne myślenie, szczęście, a także nieograniczoną siłę młodości. Korzystając z naszego odpowiednika inspirowanego marką Banani, możesz pokazać wszystkim dokoła swoją zmysłowość, która może być subtelna.

Cena: 64.99 PLN
Teraz tylko: 45.99 PLN

Najlepszy odpowiednik 150 MADE FOR WOMEN by Bruno Banani

*Nazwy perfum i ich producentów przedstawione w naszym sklepie są zastrzeżone znakami producentów. Zostały one użyte jedynie w celach informacyjnych oraz porównawczych.

Podane nazwy użyte są wyłącznie do określenia linii zapachowych i są własnością intelektualną danych producentów.