fbpx

Do darmowej dostawy zostało: 249 zł

Poniższa nazwa oraz zdjęcie produktu są zastrzeżonym znakiem towarowym producenta. Użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych i porównawczych oraz dla nakreślenia linii zapachowej naszych perfum.

175 OCEAN LOUNGE by Escada

Zdecydowanie nieszablonowy, niezwykle orzeźwiający, a do tego kwiatowo  – owocowy. Nasze inspirowane perfumy Ocean Lounge to iście egzotyczny koktajl dla twoich zmysłów. Dzięki niemu wywołasz prawdziwą sensację wśród towarzystwa.

Owocowa nuta głowy składająca się na mieszankę liczi, truskawek, gruszek i śliwki sprawi, że atmosfera wokół Ciebie znacznie się ożywi. Ta całość w pewnym momencie przeistacza się w fiołkowo – jaśminowy aromat roztaczający wszędzie swoją tajemniczość  i subtelność, aby po chwili rozbrzmieć przyjemną i ujmującą nutą bazową, która została stworzona z wanilii, drzewa tekowego i bursztynu.

Inspirowane perfumy Escada od E-Madeleine pozwolą Ci przenieść się w miejsce, gdzie trwa wieczne lato, a relaks i odpoczynek to główne założenia. Jeśli lubisz pokazywać swoją zmysłowość i uwodzić, to właśnie perfumy Ocean Lounge są idealne do tego, aby to pokazać. Twoje marzenia o luksusowym zapachu nie muszą być już tylko pragnieniem. Wystarczy, że wypróbujesz nasze inspirowane odpowiedniki.

Cena: 64.99 PLN
Teraz tylko: 45.99 PLN

Najlepszy odpowiednik 175 OCEAN LOUNGE by Escada

*Nazwy perfum i ich producentów przedstawione w naszym sklepie są zastrzeżone znakami producentów. Zostały one użyte jedynie w celach informacyjnych oraz porównawczych.

Podane nazwy użyte są wyłącznie do określenia linii zapachowych i są własnością intelektualną danych producentów.