fbpx

Do darmowej dostawy zostało: 249 zł

Poniższa nazwa oraz zdjęcie produktu są zastrzeżonym znakiem towarowym producenta. Użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych i porównawczych oraz dla nakreślenia linii zapachowej naszych perfum.

56 LOLA inspirowane Marc Jacobs

56 LOLA inspirowane Marc Jacobs

Zapach należący do kwiatowo – owocowej kategorii, zamknięty w pięknym, fioletowym flakonie z fantazyjnym kapslem przypominającym kwiat.
Są to perfumy dla wesołej i dynamicznej kobiety, która chce podkreślić swój seksapil. Różowy pieprz w połączeniu z cytrusami i słodką różą sprawia, że zapach przywodzi na myśl pozytywne wibracje.

Cena: 64.99 PLN
Teraz tylko: 38.99 PLN

Najlepszy odpowiednik 56 LOLA inspirowane Marc Jacobs

56 LOLA inspirowane Marc Jacobs

LOLA Marc Jacobs

Zapach należący do kwiatowo – owocowej kategorii, zamknięty w pięknym, fioletowym flakonie z fantazyjnym kapslem przypominającym kwiat. Są to perfumy dla wesołej i dynamicznej kobiety, która chce podkreślić swój seksapil. Różowy pieprz w połączeniu z cytrusami i słodką różą sprawia, że zapach przywodzi na myśl pozytywne wibracje.

*Nazwy perfum i ich producentów przedstawione w naszym sklepie są zastrzeżone znakami producentów. Zostały one użyte jedynie w celach informacyjnych oraz porównawczych.

Podane nazwy użyte są wyłącznie do określenia linii zapachowych i są własnością intelektualną danych producentów.