fbpx

Do darmowej dostawy zostało: 249 zł

Poniższa nazwa oraz zdjęcie produktu są zastrzeżonym znakiem towarowym producenta. Użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych i porównawczych oraz dla nakreślenia linii zapachowej naszych perfum.

70 COOL WATER GAME by Davidoff

Inspirowane perfumy Cool Water Game to idealna propozycja dla kobiet, które uwielbiają dynamiczne życie i kochają sport. Ten kwiatowo – orientalny odpowiednik Davidoff jest wyrażeniem młodocianego zapału i energii. Rześka cytryna w połączeniu z jabłkiem i morską bryzą odświeża atmosferę już na samym początku. Z kolei nuta serca bogata jest w aromaty egzotycznych owoców, białej lilii oraz frezji. Całość udoskonala podstawa składająca się z piżma, cedru oraz drzewa sandałowego. Jesteśmy przekonani, że inspirowane perfumy Cool Water Game napełnią Cię pozytywną energią i pewnością siebie. Zapach przeznaczony jest dla kobiet w różnym wieku, które lubią wyrażać swoją piękno i zmysłowość właśnie za pomocą dodatków, w tym przypadku perfum. Szczęście, relaks i dużo humoru, to wszystko charakteryzuje perfumy Davidoff stworzone z myślą o nawet najbardziej wymagających. W naszym sklepie staramy się, aby odpowiednik Davidoff jak i również innych znanych marek w pełni satysfakcjonowały każdego z klientów. Jeśli aktywność to twoje drugie imię, to nasza kompozycja Cool Water Game jest stworzona dla Ciebie. Wypróbuj tę inspirację już teraz, a zobaczysz, że idealnie wpasuje się w twoją kreację nawet w najbardziej upalne dni.

Cena: 64.99 PLN
Teraz tylko: 45.99 PLN

Najlepszy odpowiednik 70 COOL WATER GAME by Davidoff

*Nazwy perfum i ich producentów przedstawione w naszym sklepie są zastrzeżone znakami producentów. Zostały one użyte jedynie w celach informacyjnych oraz porównawczych.

Podane nazwy użyte są wyłącznie do określenia linii zapachowych i są własnością intelektualną danych producentów.