fbpx

Do darmowej dostawy zostało: 249 zł

Poniższa nazwa oraz zdjęcie produktu są zastrzeżonym znakiem towarowym producenta. Użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych i porównawczych oraz dla nakreślenia linii zapachowej naszych perfum.

94 JOOP! by Joop!

Zmysłowość, elegancja i niesamowity seksapil, który od razu rzuca się w oczy – mowa oczywiście o kultowym już zapachu Joop! Femme. Ten bestseller został stworzony w 1987 roku przez niemieckiego projektanta i od tamtej pory podbija serca nie tylko kobiet, ale także mężczyzn. Jeśli chcesz zwrócić na siebie ich uwagę, to koniecznie musisz spróbować tego drzewno – orientalnego zapachu. Inspirowane perfumy Joop! już z początku zachęca nutami owocowymi, kolendrą, aldehydami i bergamotką. Kiedy rozwija się serce, można poczuć cały kwiecisty bukiet złożony z jaśminu, kwiatu pomarańczy, róży oraz konwalii. Nutę bazową tworzą aromaty drzewne razem z wanilią i bursztynem. Nasze inspirowane perfumy Joop są znakomitym rozwiązaniem na specjalne okazje, wieczorne spotkania lub miłosne podboje. Fantastycznie podkreślają kobiece atuty, postawią Cię w centrum uwagi, a mężczyźni będą za Tobą wodzić swoim wzrokiem. Pomimo już wieloletniej obecności na rynku perfumowym, ciągle podbija nowe serca. Jesteśmy pewni, że nasze odpowiedniki Joop trafią w twoje gusta i będziesz chciała poprzez nie wyrażać swoją osobowość. Inspirowane perfumy Joop to symbol luksusu i piękna. Jeśli lubisz kusić i być na pierwszym planie, to z pewnością ten zapach do Ciebie przemówi.

Cena: 64.99 PLN
Teraz tylko: 45.99 PLN

Najlepszy odpowiednik 94 JOOP! by Joop!

*Nazwy perfum i ich producentów przedstawione w naszym sklepie są zastrzeżone znakami producentów. Zostały one użyte jedynie w celach informacyjnych oraz porównawczych.

Podane nazwy użyte są wyłącznie do określenia linii zapachowych i są własnością intelektualną danych producentów.