fbpx

Do darmowej dostawy zostało: 249 zł

Zdecydowanie nieszablonowy, niezwykle orzeźwiający, a do tego kwiatowo  – owocowy. Nasze inspirowane perfumy Ocean Lounge to iście egzotyczny koktajl dla twoich zmysłów. Dzięki niemu wywołasz prawdziwą sensację wśród towarzystwa.

Owocowa nuta głowy składająca się na mieszankę liczi, truskawek, gruszek i śliwki sprawi, że atmosfera wokół Ciebie znacznie się ożywi. Ta całość w pewnym momencie przeistacza się w fiołkowo – jaśminowy aromat roztaczający wszędzie swoją tajemniczość  i subtelność, aby po chwili rozbrzmieć przyjemną i ujmującą nutą bazową, która została stworzona z wanilii, drzewa tekowego i bursztynu.

Inspirowane perfumy Escada od E-Madeleine pozwolą Ci przenieść się w miejsce, gdzie trwa wieczne lato, a relaks i odpoczynek to główne założenia. Jeśli lubisz pokazywać swoją zmysłowość i uwodzić, to właśnie perfumy Ocean Lounge są idealne do tego, aby to pokazać. Twoje marzenia o luksusowym zapachu nie muszą być już tylko pragnieniem. Wystarczy, że wypróbujesz nasze inspirowane odpowiedniki.

Cena: 64.99 PLN
Teraz tylko: 45.99 PLN

Magnetism by Escada jest zapachem przeznaczonym dla mężczyzn pewnych siebie, nowoczesnych i niezależnych. Orientalno – drzewny bukiet to idealna opcja zarówno na wieczór jak i na każdą okazję podczas dnia. Wyjątkowym elementem całej kompozycji jest pieprz peruwiański, który uznaje się za afrodyzjak.

Cena: 64.99 PLN
Teraz tylko: 45.99 PLN

Woda perfumowana Into the blue by Escada dedykowana jest przede wszystkim dla kobiet, które są świadome swojej własnej wartości. Kwiatowo – wodne akcenty sprawiają, że perfumy te są specjalnie dla osób pewnych siebie, które czerpią z życia garściami i potrafią się cieszyć z dużych i małych rzeczy.

Cena: 64.99 PLN
Teraz tylko: 45.99 PLN

*Nazwy perfum i ich producentów przedstawione w naszym sklepie są zastrzeżone znakami producentów. Zostały one użyte jedynie w celach informacyjnych oraz porównawczych.

Podane nazwy użyte są wyłącznie do określenia linii zapachowych i są własnością intelektualną danych producentów.